2024-07-22

Kartony z nadrukiem – jak znaleźć dobrego producenta?

karton z nadrukiem

Produkcja kartonów i opakowań pozwala zapewnić regularne dostawy tych przedmiotów do firm, realizujących np. handel wysyłkowy. Produkty z papieru i tektury są ekologiczne i mogą cieszyć oko ciekawym designem. Istnieje możliwość wykonania serii na zamówienie, wyposażenia pudełek w nadruk i inne informacje.

Opakowania z tektury falistej – gdzie znajdują zastosowanie?

Jednymi z najbardziej popularnych opakowań są kartony wykonane z tektury falistej. Mogą to być różnych rozmiarów kartony z nadrukiem, producent których przygotowuje duże ilości bez nadruku oraz opcję z nadrukiem. Taki nadruk może zostać zaprojektowany przez klienta i zawierać np. dane adresowe, nazwę firmy, logo itd.

W opakowaniu kartonowym można przewieźć lub przenieść dowolny produkt. Pudełka tego rodzaju znajdują się w powszechnym zastosowaniu jeśli chodzi o transport i wysyłkę. Mogą przydać się w magazynie podobnie jak równie wygodne opakowania z tektury litej, nieco lżejsze i mniej wytrzymałe.

Producent opakowań z tektury – możliwości zamówienia

Klient ma zazwyczaj możliwość zamówienia opakowań pod wymiar. Nadruki też są w pełni konfigurowalne, dlatego też firmy lub prywatni przedsiębiorcy dysponują szerokim wyborem kartonów z różnymi informacjami i grafikami. Konfiguracji podlegają też np. opakowania SRP w Krakowie oraz wiele innych używanych w transporcie i handlu.

Poza różnymi rodzajami nadruków na opakowaniach, które obecnie stały się już standardem, producent może też zaoferować różne dekoracje w samej strukturze kartonu. Opakowania typu display w Krakowie lub zwykłe, ale powycinane pudełka mogą mieć odpowiednio rozmieszczone otwory, klapki, wieczka i wiele innych subtelnych modyfikacji.

Opakowania z tektury – dobry producent

Duża różnorodność i możliwość konfiguracji wyglądu opakowań przemawia na korzyść ich producenta. W ofercie powinny znaleźć się opakowania z tektury falistej i inne rodzaje. Bardzo popularna możliwość wykonania nadruku na zamówienie to również kwestia na tyle istotna, że może zdeterminować cały wybór.

Podsumowując, z powodu dużej popularności opakowań tekturowych ich produkcja jest powszechnie realizowana. Warto wybrać jak najlepszego producenta, kierując się np. dostępnością  kartonów z nadrukiem na zamówienie.