2024-04-20

Kurtki reklamowe z nadrukiem firmowym – praktyczny wybór dla pracowników!

Chcesz promować swoją firmę jeszcze skuteczniej? Pomyśl o zamówieniu kurtek reklamowych z firmowym nadrukiem! Obecnie takie ubrania oferuje wielu producentów. Co wybrać? Gdzie je zamówić? Poznaj najważniejsze informacje!

Kiedy warto kupić kurtki reklamowe?

Kurtki są niezbędne podczas chłodniejszych dni. Zapewniają wtedy odpowiedni komfort, chroniąc przed wychłodzeniem oraz przed opadami deszczu i śniegu. Dodatkowo mogą one również służyć jako gadżety reklamowe.

Ubrania firmowe jak kurtki są obecnie bardzo często kupowane dla pracowników firmy, ponieważ dzięki nim mogą oni skutecznie promować ją podczas wykonywania swoich obowiązków.

Najczęściej kurtki reklamowe kupowane są przez te firmy, których pracownicy wykonują obowiązki na zewnątrz, na przykład z dojazdem do klienta. Dzięki temu mogą oni skutecznie reklamować wtedy swoją firmę oraz jednocześnie budować jej profesjonalny wizerunek.

Rodzaje kurtek reklamowych z nadrukiem

W sprzedaży dostępne są różne kurtki reklamowe, dlatego można dopasować je indywidualnie do pory roku, warunków pracy czy do potrzeb pracowników, aby zapewnić im maksymalny komfort i funkcjonalność odzieży.

Wśród dostępnych kurtek reklamowych z nadrukiem znajdują się:

  • Kurtki polarowe – to wygodne bluzy wykonane z grubszego i cieplejszego polaru, które świetnie nadają się na okres przejściowy. Zapewniają wtedy wysoki komfort w trakcie chłodniejszej aury.

  • Kurtki softshell – są to również doskonałe kurtki przejściowe, które wykonane są ze specjalnego rodzaju tkaniny o właściwościach odpornych na wilgoć i wiatr. Takie kurtki świetnie nadają się również do noszenia na polarach.

  • Kurtki zimowe – wykonane są z ocieplanych materiałów, na przykład o konstrukcji pikowanej. Przeznaczone są do noszenia w okresie zimowym ze względu na wysoki poziom termoizolacji.

  • Wiatrówki – kurtki tego typu są lekkie i cienkie, ale skutecznie chronią przed wiatrem i opadami, świetne na wiosnę i na lato. Wiele modeli może być składanych do mniejszych rozmiarów i następnie mogą być zapakowane do podręcznego woreczka.

Jak złożyć zamówienie na kurtkę reklamową?

Obecnie kurtki reklamowe z usługą personalizacji, czyli z jej znakowaniem – wykonaniem nadruku na zamówienie można zamawiać w wielu firmach zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych.

Przy składaniu zamówienia na kurtki reklamowe z logo należy przekazać projekt graficzny, a także należy wybrać rodzaje kurtek, ich kolorystykę oraz rozmiary.

Dzisiaj zamówienia na kurtki firmowe z logo można składać też wygodnie przez internet.