2024-07-16

Pomysł na modę

dobry materiał

Brand Cayler & Sons posiada swoje korzenie w Niemczech, a dokładnie w Monachium. To Niemcy w 2012 r. postanowili stworzyć markę, która będzie ściśle kojarzyć się z modą streatwearową. Zdecydowali oni, że młodzież i miłośnicy hip hopu czy rapu zasługują na podkreślenie swojego indywidualnego stylu życia i zamiłowania do muzyki.

Cayler & Sons wylansowała modę na klasyczne baseballówki z wyrafinowanymi, przyciągającymi uwagę grafikami, które stały się jedynie wstępem do dalszego rozwoju firmy. Duży sukces na rynku, akceptacja zaproponowanego vibe zaowocowały stworzeniem innych elementów mody młodzieżowej m.in. bluz, niepowtarzalnych T-shirtów czy czapek – nie tylko z daszkiem. Cayler & Sons działa dopiero od 9 lat, a jej produkty są znane już w ponad 30 krajach. Świadczy to o potężnym prestiżu i znajomości marki.

Co proponuje Cayler & Sons?

Marka cały czas dynamicznie się rozwija i stawia na urozmaicanie swojej kolekcji. Ubrania cechuje niepowtarzalny, oryginalny design i wysoko gatunowe materiały. Zapewnia to stale poszerzające się grono fanów zainteresowanych chęcią wyróżnienia się z tłumu i jednocześnie pozostających wiernym swemu stylowi.

Oferta firmy skupia się na luźnej modzie ulicznej, nie brakuje tu wygodnych hoodie, bluz bez kaptura, T-shirtów z niebanalnymi nadrukami, koszul w printy, ale również butów typu sneakers czy letnich szortów. Kategorie te ściśle uzupełnia odzież wierzchnia typu bomberka lub kurtka z modnego weluru oraz przydatne gadżety w postaci saszetek na biodro czy ciepłych czapek.

Do kogo skierowana jest oferta Cayler & Sons?

Cayer & Sons była pierwotnie znana z nakryć głowy typu snapback i fullcap. To propozycja dla młodzieży i miłośników hip hopu, współczesnego popu oraz rapu. Brand cały czas próbuje nadążyć za wysublimowanymi gustami swoich fanów, którzy lubią podkreślać ciekawą odzieżą swoją oryginalność i przynależność do grupy. Jak wiadomo modę streatwear wyróżnia luźny, swobodny krój. Dzięki dbałości o wysoką jakość surowców odzież nie tylko świetnie wygląda, jest wygodna i dopasowana, ale również trwała.

Każdy projekt marki to szczegółowo opracowany plan. Zamiłowanie do ulicznego looku to baczna obserwacja miejskiego stylu i maksymalne zaangażowanie w spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów. Dużą popularnością cieszą się  bluzy i koszulki, które uzupełniają wizerunki znanych raperów: 2 Pak, Drake’a czy Notorius B.I.G. Młodzież chętnie utożsamia się z ich twórczością, a marka zyskuje nowych fanów. Dzięki temu mogą być bliżej swoich idoli w codziennym życiu i zapewnić sobie poczucie indywidualności, z nieodzowną korzyścią dla brandu.