2024-07-15

3 powody, dla których warto wybrać niepubliczne przedszkole dla dziecka

Aby przygotować dziecko do samodzielnego życia, ważna jest odpowiednia edukacja i tworzenie relacji z rówieśnikami. Publiczne przedszkola ze względu na dużą ilość dzieci nie są w stanie zapewnić zażyłości między nimi, a także wdrożyć nauczania na najwyższym poziomie. Niepubliczne przedszkola to najlepsze rozwiązanie!

Przedszkole niepubliczne Warszawa – dlaczego warto zapisać tam dziecko?

Niepubliczne przedszkole w Warszawie Entliczek pentliczek obecnie posiada dwa oddziały – Prystora oraz Skoroszewska. Obydwa oddziały znajdują się w centrum osiedla Skorosze i są umiejscowione w taki sposób, aby rodzice mogli wygodnie odebrać swoje pociechy. Przedszkole prywatne na Ursusie dysponuje wspaniałą kadrą dydaktyczną.

Posiada ona nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale również stara się wprowadzić rodzinną i przyjazną atmosferę, która ułatwia procesy adaptacyjne. Wychowawcy, którzy współpracują z dziećmi, dbają również o rozwój indywidualnych talentów, a także wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny oraz społeczny.

Przedszkole niepubliczne Warszawa – korzyści z indywidualnego toku nauczania

Istnieje wiele korzyści, jakie wynikają z nauki w prywatnym przedszkolu. To przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka i nauka poprzez zabawę. Dzieci dzięki zadaniom i zabawom grupowym uczą się zarówno pracy w zespole, jak i tolerancji, a także wiary we własne możliwości.

Dzięki mniejszym grupom dzieci, jakie przyjmują prywatne przedszkola, mają one również możliwość rozwinięcia głębszych relacji, które będą trwały latami, a nawet przez całe życie. Dodatkowo liczne zajęcia dodatkowe, mogą sprawić, że dziecko będzie mogło z większą łatwością przyswajać naukę w szkole, co będzie się wiązało z większą zaradnością w przyszłości.

Przedszkole niepubliczne Warszawa – zajęcia dodatkowe

Przedszkole Entliczek pentliczek posiada w podstawie programowej w ramach zajęć dodatkowych język angielski, ale również hiszpański. Te dwa języki są najbardziej popularne i często wykorzystywane przez firmy na całym świecie. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy, więc rodzic ma pewność, że nabywanie wiedzy praktycznej sprawi ogromną radość dziecku.