2024-04-20

Dwa w jednym – lodowisko w Royal Wilanów z niespodzianką dla każdego!

Łyżwy na Wilanowie

Szukasz pomysłu na sobotę? Idź sam lub zabierz bliską osobę na łyżwy. Nie ma przecież nic lepszego od spędzania wolnego czasu ze znajomymi na powietrzu podczas świetnej zabawy! Dodatkowo, jeśli odwiedzicie lodowisko w Royal Wilanów w najbliższą sobotę – otrzymacie bezpłatną wejściówkę do przepięknego Królewskiego Ogrodu Światła.

Najbliższy weekend to idealny czas, by odwiedzić Royal Wilanów i skorzystać z zimowych atrakcji. Na Plaży Wilanów możecie zjeżdżać ze specjalnie przygotowanej górki, a w Royal Wilanów korzystać z lodowiska. Przyjdźcie – ogromna dawka ruchu i endorfin gwarantowana! Spędzone tu chwile umilać Wam będą dodatkowo płynąca z głośników muzyka oraz nastrojowe dekoracje. Co więcej każda osoba, która przyjdzie pojeździć na łyżwach w najbliższą sobotę otrzyma bilet do Królewskiego Ogrodu Światła, który jest punktem obowiązkowym do zobaczenia na Wilanowie. Ogród działający przy Pałacu to wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty. 75-metrowy świetlisty tunel, w którym rozbrzmiewa muzyka klasyczna, oświetlona pergola, rozkwitające światłem drzewka pomarańczowe – to tylko niewielka część zachwycających iluminacji…

Lodowisko w Royal Wilanów czynne jest codziennie – od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-21:00, w sobotę i niedzielę od 12:00 do 21:00. Przy ślizgawce działa wypożyczalnia łyżew oraz jeździków do nauki jazdy. Za wejście na lodowisko dorośli zapłacą 7 złotych, natomiast  osoby poniżej 18 roku życia 5 zł. W promocyjnej cenie 4 złotych wejdą natomiast ci, którzy posiadają mobilną aplikację Royal Wilanów – do ściągnięcia za free z AppStore czy Google Play.  Wypożyczenie łyżew to koszt również 6 złotych za parę, a jeździka 15 złotych. Na miejscu istnieje również okazja do zaostrzenia własnego sprzętu. Koszt usługi wynosi 20 zł. Amatorzy jazdy na lodzie mogą również wynająć całą powierzchnię lodowiska. Cena lodowej tafli na wyłączność to 150 złotych.