2024-04-17

Gdzie stosuje się stojaki z plexi biurkowe i inne?

materiały wizualne

Pomagają w uporządkowaniu wydruków reklamowych i informacyjnych, tworząc na biurkach lub stolikach wrażenie ładu i perfekcyjnej organizacji. Stojaki z plexi są prostymi, a zarazem skutecznymi narzędziami służącymi do prezentacji materiałów wizualnych. Gdzie stosuje się je najczęściej? Poniżej znajduje się krótki przegląd popularnych zastosowań tych stojaków.

Wysokiej jakości stojaki z plexi: możliwości zastosowania

Ulotki informacyjne, wydruki przedstawiające sezonowe menu lub karty podarunkowe można byłoby po prostu rozłożyć na stolikach w lokalach i siedzibach firm, czekając, aż klienci będą mieli ochotę się z nimi zapoznać. Można też ułożyć je estetycznie w specjalnym organizerze i w ten sposób skuteczniej przyciągnąć uwagę odbiorców. W roli tych organizerów wzorowo sprawdzają się stojaki z plexi. Ich najpopularniejszym wariantem jest stojak biurkowy.

Minimalistyczna budowa i przezroczystość sprawiają, że te stojaki nie odwracają uwagi od tego, co najważniejsze, a więc prezentowanych przez nie materiałów. Stanowią dla nich tło, które tylko podkreśla walory wydruków. Są rozwiązaniami uniwersalnymi oraz znajdują wiele zastosowań. Spotkać można je w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych, salonach spa i urody, gabinetach masażu, urzędach, placówkach oświatowych i przedsiębiorstwach.

W lokalach, w których serwowane jest jedzenie, stojaki rozkłada się na stolikach i umieszcza w nich menu lub informację o specjalnej, sezonowej ofercie. W gabinetach masażu służą do prezentacji cenników i kart podarunkowych na zabiegi. W urzędach umieszczane mogą być w nich wydruki z informacjami o harmonogramie składania wniosków. W placówkach, które realizują dodatkowe zajęcia, przy pomocy stojaków prezentuje się listę dostępnych kursów. W siedzibach firm stojaki mogą stawać się natomiast narzędziami ułatwiającymi organizację komunikacji wewnętrznej.

Stojaki z plexi na ulotki: biurkowe, ścienne i uniwersalne

Biurkowe stojaki należą do najpopularniejszych rozwiązań, gdyż można stosować je w wielu punktach pomieszczenia: na stolikach, ladach recepcyjnych czy stołach konferencyjnych. Są dostępne też stojaki z plexi ścienne, które świetnie sprawdzają się w punktach, gdzie wolna przestrzeń jest ograniczona. W asortymencie sklepu topexpo.pl znajdują się tzw. stojaki 2w1 – można umieścić je zarówno na biurku, jak i zamocować na ścianie.

Zarówno stojaki biurkowe, jak i ścienne występują w kilku rodzajach. Mogą być wyposażone w jedną kieszeń na jeden rodzaj ulotek lub kilka kieszeni o różnych rozmiarach. Mogą mieć orientację poziomą albo pionową, dostosowując się do sposobu przygotowania wydruków i innych materiałów firmowych. Wszystkie wykonywane są z trwałego, estetycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu dopasowują się d różnorodnych aranżacji wnętrz.

Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty sklepu internetowego topexpo.pl. Proponuje tylko wysokiej klasy stojaki reklamowe, w przystępnych cenach i objęte okresem gwarancyjnym.