2024-07-15

Karma Orijen Puppy dla wymagających i dbających o naturę

karma dla zwierzat

Troska o środowisko naturalne może wyrażać się w prostych gestach, nawet w codziennych wyborach konsumenckich. Zdecydowanie się na pełnowartościową karmę dla psa, która została pozyskana jedynie z ekologicznych i ze zrównoważonych źródeł to nie tylko troska o swojego pupila, ale również mała cegiełka dołożona do ochrony środowiska. Takim wyborem jest właśnie karma Orijen Puppy – produkt stanowi pełnowartościowy posiłek dla psiaka, a jego opiekun może mieć pewność, że wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Karma Orijen Puppy – co ją wyróżnia?

Produkty marki Orijen Puppy zostały przygotowane jedynie z naturalnych składników, które pochodzą od sprawdzonych, często certyfikowanych dostawców. Produkty zwierzęce pobiera się z gospodarstw, w których dba się o dobrostan zwierząt, ale też z naturalnych źródeł. Wszystko to w trosce o środowisko naturalne oraz o zrównoważony rozwój. Karmy Orijen Puppy dostępne są w dużych opakowaniach, które zapewniają produktom świeżość oraz dobrą jakość. To kanadyjska karma, która w Europie cieszy się bardzo dużą popularnością i uznaniem miłośników zwierząt oraz specjalistów weterynarii.

Karma Orijen Puppy to produkt, który może być stosowany we wszystkich stadiach życia psów różnych ras. To wyjątkowe pożywienie zarówno dla młodych i aktywnych psiaków, jak i dla psich seniorów. Karma dba o odporność zwierząt, ale też o ich samopoczucie i o wygląd sierści i skóry. Dodatek błonnika poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, co korzystnie wpływa na zachowanie pupila. Duża zawartość antyoksydantów zmniejsza stres oksydacyjny, dlatego karma polecana jest przez specjalistów od żywienia zwierząt.

Co w chodzi w skład karm Orijen Puppy?

Karmy pochodzą jedynie z wysokiej jakości składników, a w środku znajdują się same smakołyki, które całkowicie pokrywają całe zapotrzebowanie zwierzaka na makroskładniki i mikroskładniki. W skład karmy mogą wchodzić podroby drobiowe, np. serca indyka, wątróbki kacze oraz różne gatunki ryb – flądry, śledzie, łososie, makrele i sardynki. Te gatunki poławiane są z naturalnych źródeł w sposób zrównoważony.

Karma Orijen Puppy to też bogate źródło cennych białek roślinnych, które znajdują się w roślinach z rodziny bobowatych, czyli w ciecierzycy, w fasolce, w grochu i w soczewicy. Dodatkowo w karmie znajduje się cała gama minerałów i witamin, których głównym źródłem są właśnie tłuste ryby oraz roślinność. W karmie Orijen Puppy znajduje się świeży szpinak, kwiaty lawendy, kurkuma, owoce dzikiej róży, a nawet jabłka i gruszki.