2024-07-16

Medycyna estetyczna – na jakie zabiegi można się zdecydować?

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna w ostatnich latach zyskuje na popularności. Do gabinetów udają się osoby, które pragną pozbyć się blizn, cellulitu czy rozstępów lub po to, aby odmłodzić skórę twarzy i usunąć przebarwienia. Jakie konkretne usługi są dostępne dla klientów?

Jakie są popularne zabiegi medycyny estetycznej na twarz?

Salony, które świadczą usługi z zakresu medycyny estetycznej w Białymstoku, mają bogatą ofertę dla swoich klientów. Wśród zabiegów skoncentrowanych na twarzy można wyróżnić te odmładzające lub korygujące pewne niedoskonałości, blizny czy przebarwienia.

Jednym z zabiegów ujędrniających skórę jest laserowy lifting twarzy. W Białymstoku klientki mogą w ten sposób poprawić owal swojej twarzy i zredukować zmarszczki. Tego typu lifting wspomaga również naturalną regenerację skóry i sprawia, że staje się bardziej jędrna.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem dla osób, które są niezadowolone z efektów, które przynoszą różnorodne kremy przeciwzmarszczkowe. Jest to inwazyjny, ale bezpieczny dla pacjentów sposób.

Polega ona na zaaplikowaniu substancji aktywnych głęboko pod skórę. Dzięki temu terapia jest zdecydowanie bardziej skuteczna w zwalczaniu zmarszczek niż jakiekolwiek kremy czy maseczki.

Ciekawą propozycją jest również terapia laserem pikosekundowym. W Białymstoku klientki mogą w ten sposób usunąć przebarwienia, szpecące blizny, a nawet tatuaże czy makijaż permanentny.

Centrum modelowania sylwetki – jakie zabiegi są dostępne?

W wielu salonach medycyny estetycznej dostępne są nie tylko zabiegi na twarz, ale także na pozostałe partie ciała. W Centrum modelowania twarzy i ciała Uroda klientki mogą zdecydować się na różnorodne terapie, które wspierają kobiety w walce z cellulitem.

Należy do nich m.in. cellulogia, czyli masaż przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Alternatywą jest terapia z użyciem fal uderzeniowych, które pomagają pozbyć się rozstępów.

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają pozbyć się niedoskonałości. Dostępne są więc różnego rodzaju zabiegi odmładzające, korygujące tkankę tłuszczową lub ujędrniające skórę.