2024-04-20

Pro-link – hurtownia GSM online. Sprawdź ofertę i złóż zamówienie!

hurtownia gsm

Wybierz sprawdzonego dostawcę artykułów GSM i rozwijaj swój biznes! Hurtownia GSM Pro-link zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów uznanych marek w przystępnych cenach. Poznaj bliżej jej ofertę i rozpocznij współpracę!

Hurtownia GSM Pro-link

Pro-link to hurtownia GSM zlokalizowana w miejscowości Mikołów, która prowadzi sprzedaż online pod adresem pro-link.eu, zapewniając dostęp do swojego asortymentu klientom na terenie całej Polski.

Hurtownia współpracuje z wieloma markami, między innymi Senbono, Canyon, Xiaomi, Forev, Cavion, Integral, Mobiola, 3MK, Fineblue, Alcatel, Maxcom, Premium Cell, Nafumi, dzięki czemu jej klienci mają do dyspozycji pełną gamę produktów w korzystnych cenach.

Handlowcy hurtowni Pro-link są zawsze gotowi do pomocy i zapewniają fachowe wsparcie w wyborze odpowiednich produktów. Na klientów czekają także atrakcyjne promocje, w tym system rabatowy pozwalający na uzyskanie dodatkowych oszczędności.

Pro-link – oferta hurtowni GSM

W asortymencie hurtowni GSM Pro-link dostępna jest szeroka gama produktów z kategorii GSM i elektroniki. Wśród nich dostępne są między innymi:

Karty pamięci i pendrive – karty przeznaczone do używania w telefonach, tabletach, aparatach fotograficznych i innych urządzeniach, a także pamięci przenośne typu pendrive. Różne pojemności do wyboru.

Ładowarki GSM, zasilanie – bezpieczne i wydajne ładowarki sieciowe oraz ładowarki bezprzewodowe – indukcyjne, ładowarki samochodowe, a także ładowarki solarne doskonałe w podróż.

Kable USB i kable audio – różne rodzaje kabli typu USB oraz innego okablowania do sprzętu.

Pokrowce i futerały – eleganckie, młodzieżowe, w tym wykonane z tworzyw, skóry.

Słuchawki, głośniki i urządzenia Bluetooth – między innymi słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, głośniki Bluetooth od różnych producentów.

Baterie, akumulatory – wymienne baterie do każdego typu smartfona oraz power banki.

Uchwyty i stojaki – uchwyty na telefon do naklejenia na tył, uchwyty samochodowe, rowerowe i inne.

Telefony GSM i smartfony – urządzenia uznanych marek, w tym telefony dla seniorów.

Smartwatch, zegarki, opaski – sportowe zegarki oraz modele eleganckie o różnych parametrach.

RTV, DVBT, multimedia i drony – telewizory i tunery, smart TV, boksy, anteny telewizyjne, uchwyty na telewizory, odtwarzacze MP3, konsole telewizyjne, drony, hulajnogi elektryczne, drony, gogle VR, listwy zasilające i inne.

Z pełną ofertą hurtowni GSM Pro-link można zapoznać się na jej stronie online znajdującej się pod adresem pro-link.eu. Sprawdź ofertę i złóż zamówienie już teraz!

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000