2024-04-14

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domu na zamówienie

budowa

Nie musisz budować swojego domu samodzielnie! Skorzystaj z kompleksowej obsługi, jaką przygotowało Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, aby stać się właścicielem wymarzonego domu bez komplikacji!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – o firmie

PBI – Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow od przeszło 15 lat zajmuje się świadczeniem usług budowlanych. Domeną firmy jest przede wszystkim budowa domów jednorodzinnych według życzeń klientów.

Firma zajmuje się wznoszeniem domów z gotowych projektów, które dopasowywane są indywidualnie do życzeń klientów, aby zapewnić im kompleksową obsługę w ramach realizacji inwestycji.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow wykonuje domy na zamówienie w dwóch głównych wariantach – pierwszy z nich do dom o metrażu 75 metrów kwadratowych, natomiast drugi to dom o metrażu 90 metrów kwadratowych. Domy budowane są w technologii tradycyjnej, z naciskiem na ekonomię i energooszczędność.

Jakie usługi świadczy Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w ramach budowy domów jednorodzinnych na zamówienie klientów. Usługi firmy to przede wszystkim:

  • Projektowanie domu jednorodzinnego – dom jest przygotowywany na bazie projektu gotowego, który może być dopasowany do życzeń klienta, na przykład pod kątem rozkładu i wielkości pomieszczeń.

  • Prace geodezyjne – świadczone we współpracy z uprawnionym geodetą, który wykona je na działce klienta.

  • Formalności związane z budową – pracownicy PBI zajmą się wszystkimi formalnościami zgodnie z życzeniami klienta, aby ten nie musiał prowadzić ich we własnym zakresie.

  • Budowa domu – obejmuje między innymi zakup i dostawę materiałów, robociznę, prace instalacyjne.

  • Nadzór nad inwestycją – sprawowany przez specjalistę w tej dziedzinie posiadającego niezbędne uprawnienia.

  • Pomoc w uzyskaniu kredytu – firma zajmie się sprawami związanymi w kredytowaniem, doradzając w doborze najlepszej opcji finansowania.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domu Komorniki – https://dom-pokazowy.pl/budowa-domu-komorniki/ oraz inne miejscowości w powiatach poznańskim i średzkim – dokładna oferta firmy zaprezentowana jest na jej stronie internetowej.

Umów się na oglądanie domu pokazowego!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow pozwala klientom na zapoznanie się z domem pokazowym przed podjęciem decyzji o budowie.

Odwiedziny w domu pokazowym pozwalają na łatwiejsze podjęcie decyzji o współpracy z PBI. Specjaliści firmy mogą także odpowiedzieć wtedy na wszystkie pytania związane z inwestycją i doradzić w ramach jej realizacji.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl