2024-04-23

Zajęcia angielskiego z nativem – najistotniejsze benefity

wyzwanie

O lekcjach z native speakerami czyta się obecnie sporo, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, stały się niebywale dostępne. Zajęcia z native speakerem, pod okiem komunikatywnego nauczyciela, mogą zapewnić uczniom niezwykłe benefity. Oto największe korzyści kursu języka angielskiego z native speakerem.

Nauka angielskiego z native speakerem to spójny wymowa

Dzisiaj trudno orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Skoro oszałamia Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a z USA. Jeżeli Twoim aspiracją jest szlifowanie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

W momencie kiedy lekcje prowadzi nauczyciel z polski, pokusa zwracania się do niego w ojczystym języku jest duża. Angielski z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, która szybko przynosi pozytywne rezultaty. Odpowiedni native ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Język angielski z native speakerem to styczność z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym błyskawiczniej osiągniesz swój cel. Zajęcia z native speakerem to forma edukacji, w której kreujesz realną sytuację rozmowy i możesz na bieżąco naprawiać błędy.

Z native speakerem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z native speakerem (np. w trakcie kursu angielskiego online w TalkBack) ustawicznie urozmaicasz swój język. Prowadząc rozmowę z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native uczy interesujących faktów

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą okazać się zauważalnie krótszą, dodatkowo bardziej interesującą drogą do językowego rozwoju. Dodatkowo nauka angielskiego okazuje się nieporównanie łatwiejsza, gdy poznajesz, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.