2024-05-27

Brush Pen – wszechstronne pisaki dla artystów

pisaki brush pen

Brush Pen to innowacyjne pisaki dla artystów, stworzone z myślą o kaligrafii i rysunku. Ich unikalną cechą są dwie końcówki o różnym zastosowaniu – szeroka końcówka pędzelkowa i cienka końcówka precyzyjna – które zapewniają maksymalną swobodę przy nakładaniu tuszu. Jakie flamastry firmy Tombow wybrać oraz jak ich używać, aby wykorzystać pełny potencjał artystyczny?

Jak używać pisaków Brush Pen?

Pisaki Brush Pen mają wszechstronne zastosowanie w sztuce, w tym w ilustracjach realistycznych i stylizowanych (np. styl mangowy), komiksie, scrapbookingu, journalingu, a także kaligrafii i liternictwie. Uniwersalność pisaków sprawia, że każdy artysta będzie w stanie wykorzystać je w ramach swojej ulubionej techniki. Niektóre zestawy flamastrów mają konkretne przeznaczenie – w tym zestawy do kaligrafii dla początkujących i zaawansowanych, które zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, aby rozpocząć przygodę z daną techniką.

Ze względu na unikalne właściwości tuszu pisaki Brush Pen pozwalają na mieszanie kolorów ze sobą i tworzenie łagodnych przejść między kilkoma barwami. Ponadto w szybki i wygodny sposób dają one możliwość uzyskania efektu akwareli. W praktyce korzystanie z Brush Penów w celu otrzymania pożądanych rezultatów jest wyjątkowo łatwe, nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z pisakami na bazie wody.

Jakie zestawy Brush Pen wybrać?

Pisaki Brush Pen firmy Tombow ukazały się w wielu wariantach przystosowanych do konkretnej techniki artystycznej. Najważniejsze z nich to m.in. Dual Brush Pen, będące uniwersalnymi pisakami do malowania i liternictwa oraz Fudeonosuke Brush Pen, przeznaczone konkretnie do kaligrafii. Poszczególne warianty pisaków różnią się między sobą pod względem gamy kolorystycznej oraz rozmiaru i kształtu końcówek. Unikane cechy sprawiają, że flamastry idealnie sprawdzają się przy wybranych technikach artystycznych oraz ułatwiają wybór odpowiedniego produktu do swoich potrzeb.

Brush Peny dostępne są pojedynczo, jak i w zestawach po 6, 10, 12 i 18 sztuk w zależności od wariantu. Każdy zestaw pisaków skomponowany jest tak, aby stworzyć atrakcyjną i dobrze współgrającą ze sobą gamę kolorystyczną. Wśród nich można znaleźć kompozycje w kolorach pastelowych, neonowych czy zawierających barwy podstawowe.

Prócz zestawów zawierających wyłącznie pisaki, firma Tombow posiada w swojej ofercie również zestawy akwarelowe z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak ołówki, gumki i cienkopisy. Profesjonalne skomponowane zestawy artykułów kreatywnych będą świetnym wyborem dla początkujących artystów, jak i osób, które chcą kontynuować rozwijanie swoich umiejętności.